Správa a rozvoj webů Stock

Cíl projektu

V rámci tohoto projektu se společnost Onlio, a.s. (dříve Český Web, a.s.) zavázala převzít pod svoji technickou správu všechny prezentace společnosti Stock od jejich původního dodavatele. Cílem spolupráce se společností Stock Plzeň je postupně a koncepčně formovat novou komunikační strategii na webu dle positioningu jednotlivých podporovaných značek a marketingově-obchodní strategie společnosti v souladu se současnými trendy internet marketingu.

Popis projektu

Klademe především důraz  na propojení webových aktivit  s podporou prodeje, organizaci marketingových soutěží - např. video-soutěž „Natoč vlastní reklamu na Fernet Stock“, hlasování a hledání nových názvů pro citrusový drink, hledání tváře citrusu s propojením na další komunikační linky atd.

Onlio, a.s. (dříve Český Web, a.s.) zajišťuje také hosting všech prezentací - korporátní stránky fernetstock.cz, fernetstock8000.cz, citrus.cz, lsd.stock.cz a shop.stock.cz, správu domén.

 

stock reference