OnlioISO 9001:2008 certified

Project Manager

Baví Tě řídit projekty dodávek SW řešení? Jsi připraven efektivně komunikovat se zákazníkem i s vývojářem? Přidej se k nám! Hledáme posilu do našeho týmu.

Náplň činnosti

projekty v oblasti vývoje a implementací SW řešení (portály, DMS, integrace s dalšími systémy, Atlassian Service DESK apod.)
pre-sales podpora tj. spolupráce při plánování projektu (rozpočet, harmonogram, kapacity)
řízení projektového týmu se zaměřením na stanovený cíl (dodržení kvality, termínů a rozpočtu)
požadavky na vyřešení občas neřešitelných situací v průběhu realizace projektu
operativní změnová řízení nezbytná pro úspěšné dokončení projektu
příprava podkladů pro předání díla, jednání o akceptaci díla
příprava podkladů pro fakturaci a vyhodnocení projektu

Profil kandidáta

technické zaměření – velmi dobrá orientace v IT oblasti
znalosti a zkušenosti z oblasti řízení projektů vývoje a implementace SW řešení
pozitivní myšlení, přirozenou autoritu a vysokou flexibilitu
velmi dobrou komunikaci, jasné a srozumitelné vyjadřování
systematický a racionální přístup, analytické a logické myšlení
schopnost porozumět požadavkům klienta
schopnost motivovat a vést projektový tým s důrazem na dodržování termínů, plánovaného rozsahu a kapacit při dosažení požadované kvality SW díla
důslednost a vytrvalost při řízení projektu (tah na branku)

Nabízíme

zajímavé platové ohodnocení
HPP nebo externí spolupráci jako OSVČ
pozitivní firemní kulturu s výraznými rysy svobodné firmy v přátelském prostředí
spolupráci s  kolegy, od kterých se můžeš hodně naučit
prostor pro vlastní rozvoj
pitný režim na pracovišti - nápoje a ovoce zdarma
práci v našich moderních kancelářích na Praze 7 poblíž Holešovické tržnice a stanice metra Vltavská