OnlioISO 9001:2008 certified

Operátor Service Desk Atlassian produkty

Baví Tě komunikovat se zákazníky, zjišťovat jejich požadavky a převádět je do zadání pro vývojáře? Přidej se k nám! Hledáme posilu do našeho týmu Klientského servisu.

Náplň činnosti

  • komunikace s klienty (telefonicky, mailem, pomocí SW Atlassian JIRA ServiceDesk)
  • řešení standardních situací Klientského servisu (převzetí požadavku klienta, dohled na dodání podkladů ze strany klienta, předání ke zpracování, dohled nad procesem zpracování, kontrola finálního zpracování, předání klientovi, apod.)
  • příprava podkladů pro měsíční fakturaci
  • helpdesk support

Profil kandidáta

  • komunikativní, otevřená a přátelská povaha
  • zaměření se na zákazníka
  • orientace v IT oblasti, dobrá znalost práce na PC (MS Office, Internet)
  • zájem intenzivně se učit a růst
  • logické myšlení
  • systematičnost, důslednost a vytrvalost
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • znalost Atlassian produktů výhodou

Nabízíme

  • zajímavé platové ohodnocení
  • flexibilní úvazek při studiu, HPP, externí spolupráce na živnostenský list,
  • pozitivní firemní kulturu s výraznými rysy svobodné firmy v přátelském prostředí
  • prostor pro vlastní rozvoj
  • pitný režim na pracovišti - nápoje zdarma
  • práci v kanceláři v Hradci Králové (bezproblémové parkování, výborná dostupnost z Pardubic, Jaroměře, Rychnova nad Kněžnou, Jičína, Trutnova, D11​) nebo
  • práci v moderních kancelářích na Praze 7 nedaleko Holešovické tržnice poblíž netra Vltavská